NA TÉTO STRÁNCE VÁM BUDEME PŘINÁŠET VEŠKERÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝVOJI NAŠEHO PROJEKTU

Česká spořitelna se stala jedním z hlavních partnerů našeho projetu Relax Park Třeboň II.

V rámci této spolupráce vám dokážeme nabídnout nejvýhodnější financování jednotlivých apartmánů a vy si tak budete moci užívat vysoký životní komfort v krásné lokalitě Jižních Čech.
V současné chvíli máme vyprodáno 50% projektu a to ještě před zahájením výstavby. Pokud tedy zvažujete investiční koupi, právě nyní nastává ten správný čas.
let_A6_Relax_Park_Třeboň_page-0001

Stavební povolení zpevněných ploch

Dne 15.6.2020 bylo oficiálně vydáno stavební povolení pro zpevněné plochy k projektu Relax Park Třeboň II, které bude obsahovat Zpevněné plochy pro parkování a Zpevněné plochy pro přístup ke stavbě a chodníky podél ubytovacího objektu.

Stavební povolení k prodloužení řadu výtlačné kanalizace

Dne 6.5.2020 bylo oficiálně vydáno stavební povolení k prodloužené řadu výtlačné kanalizace ke stavbě Relax Park Třeboň II.etapa.

Kanalizace_RPT

Generální dodavatel stavby

Oficiálně bylo zahájeno řízení spojené s výběrem generálního dodavatele stavby. Příprava projektu a jeho realizace probíha dle předem stanovených termínů. Začátek výstavby je plánován na podzim tohoto roku.

Podání dokumentace ke stavebnímu povolení

Rádi bychom Vás informovali, že jsme opět úspěšně postoupili dále v přípravě projektu II. etapy Relax Parku Třeboň. 

IMG_0387

Zahájení prodeje

Oficiálně byl spuštěn předprodej apartmánů. Vyberte si včas právě ten váš. Mnoho apartmánů nám již nezbývá.

Vydání územního rozhodnutí

Rádi bychom Vás informovali, že jsme opět úspěšně postoupili dále v přípravě projektu II. etapy Relax Parku Třeboň. Dne 17.08.2019 nabylo právní moci územní rozhodnutí na vaši stavbu. Současně začínáme projekční práce na dokumentaci ke stavebnímu povolení.

rozhodnuti