01

Rezervační poplatek

Výše rezervačního poplatku činí 100.000,- Kč vč. DPH.

Rezervační poplatek je splatný do pěti dnů ode dne podpisu rezervační smlouvy s prodejcem projektu - společností InStyle Real Estate a je součástí 1. zálohy.

02

Záloha – 20% z kupní ceny

První záloha do výše 20% je splatná do pěti dnů ode dne podpisu smlouvy o budoucí smlouvě kupní, která se bude uzavírat s developerem projektu - společností TŘEBOŇ INVEST po vydání pravomocného stavebního povolení s datem vyznačení nabytí právní moci.

03

Druhá část kupní ceny - 40%

Druhá část kupní ceny ve výši 40% je splatná do pěti dnů ode dne dokončení hrubé stavby a provedení vkladu prohlášení vlastníka rozestavěné budovy a jednotek do katastru nemovitostí.

04

Třetí část kupní ceny - 15%

Třetí část kupní ceny ve výši 15% je splatná do pěti dnů ode dne dokončení klientských změn, veškerých bytových rozvodů a dokončení realizace fasády.

05

Doplatek kupní ceny - 25%

Doplatek kupní ceny ve výši 25% je splatný před podpisem kupní smlouvy a to do pěti dnů ode dne vydání a doručení kolaudačního souhlasu s užíváním stavby.

Financování

Máte zájem o koupi apartmánu a současně chcete využít našeho financování?
Ve spolupráci s finanční skupinou Partners vám nabízíme možnost srovnání hypotečních úvěrů až od 12 bank při úspoře vašeho času a přidanou hodnotnou profesionální právní podpory.

Financování

Partners Financial Services, a.s.
Havlíčkova 2, 686 01 Uherské Hradiště
www.partners.cz

Tomáš Střelec, EFA – European Financial Advisor
+420 775 754 453
tomas.strelec@partners.cz

Tomáš je držitelem prestižního evropského certifikátu ve finančním poradenství EFA, jenž zaručuje nejvyšší možnou kvalifikaci v oblasti finančního plánování v České republice a zaručuje kvalitu na úrovni evropských standardů.

* Odesláním beru na vědomí, že Partners Financial Services, a.s. použije sdělené osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu s odkazem na GDPR.