01

Rezervační poplatek

Výše rezervačního poplatku činí 100.000,- Kč vč. DPH.

Rezervační poplatek je splatný do pěti dnů ode dne podpisu rezervační smlouvy s prodejcem projektu - společností InStyle Real Estate a je součástí 1. zálohy.

02

Záloha – 20% z kupní ceny

První záloha do výše 20% je splatná do pěti dnů ode dne podpisu smlouvy o budoucí smlouvě kupní, která se bude uzavírat s developerem projektu - společností TŘEBOŇ DEVELOPMENT po vydání pravomocného stavebního povolení s datem vyznačení nabytí právní moci.

03

Druhá část kupní ceny - 40%

Druhá část kupní ceny ve výši 40% je splatná do pěti dnů ode dne dokončení hrubé stavby a provedení vkladu prohlášení vlastníka rozestavěné budovy a jednotek do katastru nemovitostí.

04

Třetí část kupní ceny - 15%

Třetí část kupní ceny ve výši 15% je splatná do pěti dnů ode dne dokončení klientských změn, veškerých bytových rozvodů a dokončení realizace fasády.

05

Doplatek kupní ceny - 25%

Doplatek kupní ceny ve výši 25% je splatný před podpisem kupní smlouvy a to do pěti dnů ode dne vydání a doručení kolaudačního souhlasu s užíváním stavby.

Financování

Máte zájem o koupi apartmánu a současně chcete využít našeho financování?
Ve spolupráci s finanční skupinou České spořitelny vám nabízíme možnost správného nastavení financování při úspoře vašeho času a přidanou hodnotnou profesionální právní podpory.

Financování

Česká spořitelna, a.s.
Hypoteční centrum České Budějovice – U Černé věže 1
www.csas.cz

Růžena Vejskrabová – ředitelka
+420 602 118 145
rvejskrabova@csas.cz

V rámci této spolupráce vám dokážeme nabídnout nejvýhodnější financování jednotlivých apartmánů a vy si tak budete moci užívat vysoký životní komfort v krásné lokalitě Jižních Čech.

Stačí vám 20% hodnoty nemovitosti, Za zpracování úvěru ani jeho měsíční správu nic neplatíte, Znalecký posudek zdarma, Vždy získáte slevu ze sazby oproti aktuální základní úrokové sazbě České spořitelny a mnoho dalších benefitů

Podívejte se na kompletní nabídku financování na přiloženém odkazu – Nabídka financování – Relax Park Třeboň

* Odesláním beru na vědomí, že Česká spořitelna, a.s. použije sdělené osobní údaje pro účel vyřízení mého dotazu s odkazem na GDPR.