Relax Park Třeboň II

Projekt Relax Park Třeboň II navazuje na úspěšnou I. etapu tohoto moderního apartmánového areálu, který se nachází v příjemné lokalitě jižních Čech a především v bezprostředním sousedství populárních lázní Aurora. V rámci I. etapy náš komplex zahrnoval pět objektů pavlačového typu o dvou až třech podlažích a nabídl celkově 77 bytů kategorie 1+kk až 3+kk o výměrách od 28 do 80 m² s balkónem, lodžií, terasou či přízemní soukromou zahrádkou.

II. etapa Relax Parku Třeboň nabízí 24 unikátních apartmánů o dispozicích 1+kk a 2+kk s výměrami od 34 do 49 m² v přízemí opět se soukromými zahrádkami a v patrech s prostornými terasami či lodžiemi, které jsou situovány na západní stranu. Abychom dokázali zaujmout i ty nejnáročnější klienty, jsou naše apartmány určeny především pro osobní, rekreační a investiční účely. Designové bydlení ve vysokém standardu vám nabídne jeden moderní apartmánový dům s klimatizací, výtahem a možností koupě parkovacího stání.

V apartmánech jsou použity kvalitní povrchové materiály a důraz je kladen na detail, bezpečnost komfort bydlení. Budou použity nejkvalitnější materiály, jako je masivní dřevo, sklo, hliník a další ušlechtilé prvky. Okolí domu nabídne venkovní kolárny a dostatek zelených ploch.

Půdorys I. podlaží

Půdorys II. a III. podlaží

Situace stavby