Provedení pro náročné

Podlahy

Pro vstupní chodbu, obytné místnosti vč. kuchyňského zázemí jsou navrženy dřevěné či vinylové vícevrstvé podlahy, které budou zajišťovat příjemnou tepelnou pohodu ve spojení s podlahovým vytápěním. Možnost provedení vstupní chodby dlažbou bude k dispozici.

Dveře

Vstupní  dveře do bytů jsou navrženy jako bezpečností o výšce provedení 2100 mm. Interiérové dveře jsou navrženy bezfalcové, lakované, případně s dřevěnou dýhou a v provedení o výšce 2100 mm.

Okna a žaluzie

Velkoformátová hliníková okna s mikroventilací. Na straně zahrádek či teras velkoformátová francouzská okna i dveře, které budou otvíravé či sklopné. Standardní dodávkou bude taktéž příprava pro komfortní venkovní žaluzie.

Koupelny

Komfortní provedení koupelen prémiovými zařizovacími předměty značek Villerroy & Boch či Hüppe. Ve všech apartmánech bude ve standardu sprchový kout s prosklenou zástěnou vč. termostatických baterií. Umyvadla budou dodávána vč. stojánkových, pákových baterií a koupelnové skříňky. Toaleta bude závěsná s dvoutlačítkovým mechanickým ovládáním splachování. Součástí koupelny bude taktéž otopný žebřík. Nadstandardem koupelny budou velkoformátové obklady a dlažby v moderním designu až do výše stropu. Každá koupelna bude taktéž vybavena samostatným el. bojlerem na ohřev vody.

Klimatizace

Všechny apartmány budou vybaveny klimatizační jednotkou se systémem Split, jenž bude možné v letních měsících využít k ochlazení apartmánu a v zimních měsících může sloužit jako další forma vytápění.

Podlahové vytápění

Každý apartmán bude vybaven elektrickým podlahovým topením s možností ovládání na dálku. V koupelnách bude podlahové topení doplněno o topné žebříky.

Výtah

Pro komfort budoucích majitelů či návštěvníků jednotlivých apartmánů bude dům vybaven moderním výtahem pro jakékoliv potřeby.

Kuchyně a nábytek

Ve spolupráci se studiem Styl Design vám nabízíme možnost realizace kuchyňského zázemí a kompletního vybavení nemovitosti moderním nábytkem ve třech různých variantách.

Elektroinstalace

Pokud nebudete chtít využít nabídku realizace kuchyňské linky, bude připojení ukončené svorkami v rohu u plánované polohy kuchyňské linky. Ve všech částech daných apartmánů nebudou osazena svítidla, avšak budou nachystány jednotlivé vývody. Veškeré místnosti jsou dle projektu osazeny silnoproudými zásuvkami. V hlavních pokojích bude umístěna 1 zásuvka pro TV a 1 datová zásuvka. Přenos televizního vysílání a internetové sítě bude řešen centrální anténou od místního poskytovatele.