Provedení pro náročné

Podlahy

Pro vstupní chodbu, obytné místnosti vč. kuchyňského zázemí jsou navrženy moderní vinylové vícevrstvé podlahy, které budou zajišťovat příjemnou tepelnou pohodu ve spojení s podlahovým vytápěním.

Dveře

Vstupní  dveře do bytů jsou navrženy jako bezpečností o výšce provedení 2100 mm. Interiérové dveře jsou navrženy bezfalcové, lakované, případně s dřevěnou dýhou a v provedení o výšce 2100 mm.

Okna a žaluzie

Velkoformátová okna s mikroventilací. Na straně zahrádek či teras velkoformátová francouzská okna i dveře, které budou otvíravé či sklopné. Standardní dodávkou bude taktéž příprava pro komfortní venkovní hliníkové žaluzie. V rámci klientských změn a na přání každého zájemce nachystáme kompletní nabídku na realizaci zmíněných žaluzii.

Koupelny

Komfortní provedení koupelen prémiovými zařizovacími předměty značek Villerroy & Boch či Hüppe. Ve všech apartmánech bude ve standardu sprchový kout s prosklenou zástěnou vč. termostatických baterií. Umyvadla budou dodávána vč. stojánkových, pákových baterií. Toaleta bude závěsná s dvoutlačítkovým mechanickým ovládáním splachování. Součástí koupelny bude taktéž otopný žebřík. Nadstandardem koupelny budou velkoformátové obklady a dlažby v moderním designu až do výše stropu. Každá koupelna bude taktéž vybavena samostatným el. bojlerem na ohřev vody.

Klimatizace

Všechny apartmány budou vybaveny přípravou pro klimatizační jednotku se systémem Split, jenž bude možné v letních měsících využít k ochlazení apartmánu a v zimních měsících může sloužit jako další forma vytápění.

Podlahové vytápění

Každý apartmán bude vybaven elektrickým podlahovým topením pro zajištění maximální pohody a nejlepších tepelných vlastností. V koupelnách bude podlahové topení doplněno o topné žebříky.

Výtah

Pro komfort budoucích majitelů či návštěvníků jednotlivých apartmánů bude dům vybaven moderním požárním výtahem pro jakékoliv potřeby.

Kuchyně a nábytek

Ve spolupráci se studiem STYL DESIGN vám v rámci klientských změn nabízíme možnost realizace kuchyňského zázemí a kompletního vybavení nemovitosti moderním nábytkem v různých variantách. Vybavení od našeho spolupracujícího studia nad rámec základní kupní ceny není podmínkou.

Elektroinstalace

Pokud nebudete chtít využít nabídku realizace kuchyňské linky od našeho studia, bude připojení ukončené svorkami v rohu u plánované polohy kuchyňské linky. Ve všech částech daných apartmánů nebudou osazena svítidla, avšak budou nachystány jednotlivé vývody. Veškeré místnosti jsou dle projektu osazeny silnoproudými zásuvkami. V hlavních pokojích bude umístěna 1 zásuvka pro TV a 1 datová zásuvka. Přenos televizního vysílání a internetové sítě bude řešen centrální anténou od místního poskytovatele.

Upozornění investora

Veškerý kompletní standard provedení stavby a jednotlivých apartmánů je k dispozici na vyžádání u investora a prodejce. Veškeré změny, připomínky a dotazy budou dolaďovány při uzavírání smluvních vztahů. Investor i prodejce si vyhrazují právo na změnu provedení standardu a to v souvislosti na doporučení generálního dodavatele stavby.